o nas

Psychologia Naturalna

JESTEŚMY GRUPĄ

Jesteśmy grupą osób, przedstawicieli różnych zawodów połączonych pod nazwą „Psychologia Naturalna” wspólną ideą kompleksowego procesu terapeutycznego. Dzięki temu możemy zaoferować zoptymalizowany proces terapeutyczny – dostosowany do potrzeb jednostki, grupy, czy organizacji.

Do Państwa dyspozycji, w zależności od zagadnienia dostępni są specjaliści z zakresu: terapii, psychoterapii, psychologii, prawa, negocjacji, mediacji, biznesu, teologii oraz mistyki i holizmu.* 

W procesie pomocy zapewniamy dyskrecję, profesjonalizm i bezpośrednią, szczerą komunikację z klientem oraz jednoznaczne ustalenia finansowe. Nasze usługi nierzadko wykraczają poza zakres terapii akademickiej, zajmujemy się bowiem kompleksowym rozwiązaniem problemu na  wszelkich polach ludzkiej aktywności.**

Naszą misją jest rozwiązywanie problemów ludzkich, międzyludzkich i korporacyjnych poprzez stosowanie metod odpowiednio dopasowanych do zlecenia i danej sytuacji.

Działamy na zlecenie Państwa w różnej formie, poczynając od procesu terapii klasycznej (jednoosobowej i grupowej), poprzez mediacje (na przykład w sprawach rozwodowych), czy też kompleksową pomoc terapeutyczno-prawniczą przy sprawach rozwodowych czy podziale majątku. Świadczymy też usługi w zakresie pomocy przy mediacjach i negocjacjach. Współpracujemy z szeregiem specjalistów z dziedziny psychoterapii, terapii, psychologii, notariuszami i doradcami z różnych działów prawa lecz z równie dużą starannością obsługujemy klientów indywidualnych.

Mimo bardzo naukowego podejścia w naszym zestawie metod pomocy korzystamy również z usług osób stosujących metody niekonwencjonalne, od ustawień systemowych, aż po praktyki rytualne. Wszystko po to, by w sposób korzystny i światły zrealizować zlecenie klienta w sposób dla niego optymalny i najbardziej trafny ekonomicznie.

Decyzje o wyborze metody i zakresu wsparcia podejmuje samodzielnie klient po pierwszej wizycie, niezależnie czy jest to osoba prywatna czy umocowany przedstawiciel dużej korporacji. 

 

* – pomoc i zlecenia realizujemy we własnych gabinetach, na warsztatach terapeutycznych oraz w siedzibie klienta (jeśli istnieją ku temu przesłanki)

** – zastrzegamy sobie prawo odmowy realizacji czynności, które nie wchodzą w zakres naszego działania, kierujemy wówczas zainteresowanych do odpowiednich ośrodków świadczących wg naszej wiedzy odpowiednią pomoc

Korzyści z terapii

Zrozumienie siebie

Poznanie własnego wnętrza i kultywacja samoświadomości zwiększa poziom własnej akceptacji, a ta powiększa poziom szczęścia i w konsekwencji buduje nowy rozmiar asertywności.

Polepszenie samooceny

Zwalczana w systemach rodzinnych i w szkole dobrą samoocenę da się odbudować. Poprzez proces terapeutyczny i ćwiczenia można odbudować szlaki neuronalne, a w rezultacie - być szczęśliwym.

Zdefiniowanie problemu

W procesie terapeutycznym definiujemy problem i porównujemy go z wcześniejszą wizją klienta. Następnie szukamy prawdziwej przyczyny powstania problemu, redukujemy ją lub redefiniujemy by uzyskać korzyć dla klienta z zaistniałego problemu.

Każdy może skorzystać z naszych usług

Niezależnie od tego czy jesteście Państwo osobą prywatną, czy też reprezentujecie duży podmiot.

Niezależnie od rodzaju problemu, który Was nurtuje – możecie skorzystać z naszych usług.

Przyjmujemy osoby prywatne z każdego szczebla społecznego oraz przedstawicieli firm – jedynie z zastrzeżeniem – że po zapoznaniu się z problemem wspólnie z klientem ustalamy czy podejmujemy działania w sprawie. Nie odrzucamy klientów, jednakże musimy wiedzieć czy podejmując Państwa wyzwanie możemy uzyskać sukces. W przypadku gdy musimy odmówić pomocy – kierujemy do odpowiedniego specjalisty.

Zachęcamy Państwa do zapisania się przez formularz kontaktowy na spotkanie.

Umówić się można również telefoniczne, również przedstawić sprawę z którą Państwo zwracają się do nas.

Telefonicznie nie udzielamy porad, jedynie w sytuacji gdy klient już znajduje się w procesie terapii / pomocy i zostało to ustalone obustronnie. 

Zapraszamy do kontaktu!

Kliknięcie w kopertę przeniesie Państwa do formularza kontaktowego.

opinie

Dziękujemy i zachęcamy wszystkich do dzielenia się swoim doświadczeniem po zakończonym procesie pomocy, na stronie publikujemy jedynie wybrane losowo opinie, imiona zostały zmienione by uniemożliwić identyfikację klientów.

Przyznam szczerze, że nie doceniałam wcześniej siebie a obecnie mogę dostrzec w sobie wartości, które tak naprawdę były we mnie zawsze.  Przyznam, że przejście przez trzy sesje pracy było dla mnie bardzo bolesne, ale korzyści są nieodwracalne. Moja praca trwała prawie 3 lata. Bardzo żałuję że zdecydowałam się na działanie tak późno.

Magda

“Czasami powód zachowania się niektórych osób jest tak ukryty, że one same nie potrafią go odnaleźć, przez co nie są zdolne do rozwiązania własnego problemu. W takiej sytuacji był mój tata. Zdecydowałam się na ustawienie i miało ono pozytywny rezultat. Od tego czasu relacje mojego taty z członkami rodziny uległy znacznej poprawie.”

Franciszek

„Dzięki pomocy eksperta Psychologii Naturalnej w czasie 3 tygodni znalazłem w mojej firmie osobę, która okradała mnie od lat. Po zwolnieniu tego człowieka wszystko wróciło do normy i mogę spokojnie przekazać firmę dzieciom i przejść na emeryturę. Dziękuję”

Marek

„Depresja po lockdown była dla mnie strasznym przeżyciem, nie wychodziłam z domu, bałam się kurzu, wirusów i nawet myłam chleb owinięty folią. Nie zdawałam sobie sprawy, że na skutek przyjmowania bez weryfikacji wiadomości z telewizji padłam ofiarą manipulacji. Wszędzie czaił się strach i śmierć. Teraz funkcjonuję normalnie, choć pozostał trochę wstyd z powodu mojej łatwowierności. Dziękuję.”

IWONA

Zajęcia nauczyły mnie jak odczuwać moje ograniczenia, akceptować lub je usuwać. Nauczyły mnie jak osiągnąć połączenie ze Światem. Dzięki temu odzyskałam równowagę cielesną i duchową. Nie od razu, bo ciężko było przebrnąć przez to, w czym mnie wychowano, ciężko też było pohamować natłok myśli i uspokoić umysł. Ciężko było nawet zmusić ciało by odczuwało wszystkimi zmysłami. Dzięki zajęciom nauczyłam się odczuwać siebie, żyć w zgodzie z innymi i polepszyłam jakość swojego życia – zarówno w aspekcie zdrowia fizycznego i równowagi psychicznej.

PAWEŁ

„Bardzo obawiałam się tej wizyty, uważałam że do psychoterapeuty chodzą ludzie „stuknięci”. Bałam się takiej etykiety. Na pierwszej wizycie powiedziano mi, że nawet psychoterapeuta chodzi na sesje psychoterapii i że to jest normalne. Od czasów szkoły miałam etykietę „nienormalnej z klasy 5B”. Powoli odzyskałam pewność siebie, teraz rozumiem przyczyny tamtej sytuacji i powoli akceptuję i układam swoje życie na nowo. Sposób potraktowania mnie dał mi dużo siły i wiem że teraz poradzę sobie ze wszystkim.”

ANNA